سوالات متداول

پرونده ما در چه مرحله‌ای است؟

با راه اندازی وب سرویس و اپلیکیشن مجموعه، مشاهده این مهم از طریق پرتال کارفرما امکان‌پذیر خواهد بود. البته با شماره گیری ۳۱۰۸۳-۰۵۱ همکاران ما نیز پاسخگو سوالات شما خواهند بود.

هزینه اخذ پروانه شهرداری؟

هزینه خدمات طراحی و نظارت بر اساس تعرفه صادر شده توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان و متراژ پروژه محاسبه و هزینه‌های مربوط به اجرا / آزمایشگاه / ترسیم پلان و طراحی نما سه بعدی با توجه به مشخصات پروژه و عرف بازار متغیر خواهد بود. جهت مشاهده جدول تعرفه‌ها کلیک نمایید.

هزینه ارائه خدمات مهندسی پرونده؟

هزینه خدمات دفاتر پیشخوان شهرداری بر اساس جدول تعرفه صادر شده توسط شهرداری محاسبه می‌گردد. جهت مشاهده جدول تعرفه ها کلیک نمایید.

مدت زمان انجام پرونده (شهرداری، نظام مهندسی ساختمان)؟

مدت زمان انجام پرونده‌ها با توجه به درخواست شما و مشخصات پروژه متغییر می‌باشد و تغییر قوانین بالادستی در زمان انجام پروژه بسیار موثر خواهد بود. کاراطوس به کمک تجربه بالای منابع انسانی، فناوری و ابزار روز و ارتباط دائم و موثر با کارفرمایان و کارگزاران جهت کاهش زمان انجام پروژه تمام تلاش خود را خواهد کرد. منفعت ما وابسته به رضایت شماست.

تفاوت نقشه شهرداری با نقشه اجرایی؟

هر دو نقشه قابل اجرا و تایید شده می‌باشند، هزینه طراحی و ترسیم نقشه‌های اجرایی بالاتر است اما به خاطر طراحی دقیق‌تر با جزییات بیشتر به کاهش قابل توجهی در هزینه‌های ساخت منجر می‌گردد.